Hochzillertal & Hochfügen

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
36
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
Wyciągi:
19
12
5
Trasy - długość:
88 km
Trasy:
31
32
13

Mapa tras w Hochzillertal & Hochfügen

Aktualne komunikaty w Hochfügen - Kaltenbach

WyciągiTrasyInfrastruktura
0 %0 %0 %
czynne 0 z 37czynne 0 z 46czynne 0 z 20
15 17 12 2

Kamery w ośrodku

Hochfügen - Austria
Klausboden Tal 1500 m n.p.m.

Aschau im Zillertal - Austria
Wimbach Express 1950 m n.p.m.

Aschau im Zillertal - Austria
Wimbach Express Berg 2356 m n.p.m.

Hochfügen - Austria
Waidoffen 2172 m n.p.m.

Aschau im Zillertal - Austria
Bergstation Schneeexpress 2150 m n.p.m.

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Zillertaler Superskipass Zima 2020/2021r.6277.00221.50124.50
 

Informacje o ośrodku:

Uroki prowincji połączone ze sportową, zimową aurą, Apres Ski, kulturą, atrakcjami kulinarnymi. Wszystko dla intensywnego przeżywania urlopu.Nasze wioski słyną z autentycznego uroku Zillertal. Super tereny narciarskie Hochfügen-Hochzillertal gwarantują 155 km doskonale przygotowanych tras i pewny śnieg od listopada do końca kwietnia. Najlepsze warunki na niezapomniane ferie.

Ski-optimal Hochfügen - Hochzillertal, the best Connection w dolinie Zillertal, ze 155 km tras, jazda na nartach do 2.500 m i uciechy białego szaleństwa do 1 maja. Przetestujcie "the best connection": www.ski-optimal.at

Zawsze na topie: Ski optimal Hochfügen - Hochzillertal

35 wyciagów i 155 km bajkowych tras z "certyfikatem Stephana Eberhartera": czegóż chcieć więcej od zimy? Ski optimal Hochfügen - Hochzillertal tak nazywa się doskonała mieszanka śniegu z Apres ski, nart z zabawą, rozkoszy z wyzwaniem. Zwycięzca olimpijski i zdobywca Pucharu Świata Stephan Eberharter jest równie zachwycony urozmaiconą ofertą miejscowych tras co międzynarodowe fachowe gremium: w teście regionów narciarskich (www.skiresort.de) 'Best Connection' Hochfügen - Hochzillertal w sezonie 04/05 zostało uznane przez dziennikarzy za 'Top-Resort', uzyskując 46 punktów.W teście atlasu narciarskiego Falka (www.falk.de/ski) region Hochfügen - uplasował się w pierwszej dziesiątce alpejskich ośrodków z gwarantowanym śniegiem.

Najlepszy czas na szusowanie na trasach i "zamiatanie" śniegu nartami to styczeń i marzec, kiedy stabilna pogoda pozwala na najpełniejsze korzystanie z uciech białego szaleństwa. Wtedy można się naprawdę rozpędzić - na trasach na szczycie na 2.500 m wysokości oraz na jedynej w całym Zillertalu oświetlonej i naśnieżanej trasie do samej doliny - na złotej trasie Stephana Eberhartera.

Między słonecznymi, szeroki nartostradami rodzinnymi, terenem do jazdy w świeżym puchu, odjazdowymi funparkami oraz ostrymi trasami zawodniczymi każdy odnajdzie spełnienie zimowych marzeń.

Galerie z Hochzillertal & Hochfügen

Dodaj komentarz