Wildschönau

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem:
46
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondole
Wyciągi:
29
7
10
Trasy - długość:
128 km
Trasy:
32
78
18

Mapa tras w Wildschönau

Aktualne komunikaty z Wildschönau

WyciągiTrasyInfrastruktura
13 %0 %14 %
czynne 6 z 46czynne 0 z 76czynne 1 z 7
24 34 12 6

Kamery w ośrodku

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
Ski Juwel Skipass (Wildschönau) Zima 2020/2021r.6254.50204.00127.50229.50184.00115.00
 

Tyrolska dolina kusi

Świetne położenie regionu narciarskiego Wildschönau zagwarantuje nam nie tylko doskonałe warunki do uprawiania zimowych sportów, ale i odpoczynek w ciepłych promieniach słonecznych z Alpami Kitzbühelskimi w tle. Hasłami reklamowymi bajkowej doliny są dodatkowo austriacka gościnność i atrakcyjne ceny, które z pewnością przyciągną wielu gości.

Zimowe szaleństwo

W Wildschönau działa 5 szkółek narciarskich, gdzie ekipa 150 instruktorów zadba o wprowadzenie Cię do każdej z wielu technik jazdy lub pomoże rozwinąć dotychczasowe umiejętności. Dodatkowo możesz liczyć na okraszenie sportowych nauk historiami o kulturze regionu. Szerokie, świetnie przygotowane trasy będą atrakcją zarówno dla wielbicieli jednej, jak i dwóch desek. Kilkadziesiąt kolejek linowych dowiezie Cię do punktu, w którym, wedle uznania, oddasz się jeździe rekreacyjnej lub będziesz chciał się sprawdzić na trasach przeznaczonych pod zawody z homologacją FIS i specjalnym oprzyrządowaniem mierzącym prędkość zjeżdżających. Dla deskarzy mamy dodatkową atrakcję w postaci Snowboardparku. Czeka na nas również około 50 km tras przeznaczonych pod narciarstwo klasyczne, które znów wraca do łask. Chcesz zwolnić i napawać się alpejskimi widokami? Nic prostszego, region narciarski Wildschönau oferuje też kilkadziesiąt kilometrów tras pod piesze wędrówki, eskapady w rakietach śnieżnych, czy próby nordic snow walking. Wszystko dla gości!

Austriacka gościnność

Region narciarski Wildschönau ma również bogatą ofertę noclegów, od schronisk czy gospodarstw agroturystycznych po 4**** hotele. Wszystko po rozsądnych cenach, z których słynie ośrodek narciarski. Znaną gościnność mieszkańców regionu poznasz po tym, jak zostaniesz ugoszczony, bo poza wygodnymi łóżkami możesz też liczyć na atrakcyjną ofertę kulinarną. Region narciarski Wildschönau zatroszczy się również o Twoje après-ski, bo każdy sezon oznacza mnóstwo wydarzeń kulturalnych i zawsze otwarte lokale, gdzie wybawisz się za wszystkie czasy.

Autor: Zuzanna Izydorczyk

Dodaj komentarz