Val Thorens

Trasy i wyciągi

Wyciągi razem: 22
Wyciąg orczykowy
Wyciąg krzeselkowy
Gondolki
Gondole
14
1
7
-
Trasy razem: 86 / 150 km
11
38
30
7

Mapa tras w Val Thorens

Cennik karnetów

NazwaDniSezon wysokiSezon niski
SortujDorośliJuniorDzieciDorośliJuniorDzieci
3 Vallees (Val Thorens) Skipass Zima 2019/2020r.6312249.60249.60199.60
Les3Vallees Skipass Zima 2020-2021r.6321.00256.80256.80205.40
 

Prognoza pogody na najbliższe dni

Pobieram najnowsze dane pogodowe
Pobieram najnowsze dane pogodowe
Pobieram najnowsze dane pogodowe

Informacje o ośrodku:

Val Thorens (2300 m) to najwyzej położona stacja w Europie oraz najwyższy punkt Trzech Dolin, największego obszaru narciarskiego liczącego łącznie około 600 km tras i 200 wyciagów. Val Thorens słynie z wyjątkowej jakości śniegu utrzymującego się przez cały sezon narciarski (od listopada do maja) i z najnowocześniejszych wyciągów. Jakość i wygoda wyposażenia stacji gwarantuje bardzo szybkie i bezpieczne wjazdy, bez konieczności długiego oczekiwania. Stacja ma bardzo bogatą ofertę zakwaterowania: hotele od 2 do 4*, apartamenty standardowe i luksusowe, luksusowe rezydencje typu "chalet" (drewniany domek) dla rodzin lub grupy znajomych, które świadczą hotelowe usługi. Wszystkie położone są bezpośrednio przy trasach.

W Val Thorens nie sposób się nudzić. Do dyspozycji gości jest kryte centrum sportowe o 8 tys. mkw, centra odnowy biologicznej, wiele barów i restauracji,... Stacja zaprasza na koncerty, zajęcia sportowe (loty paralotniami, jazda na sankach lub skuterach śnieżnych,...). Tu z pewnością można się odprężyć i dobrze pobawić w ciepłej i międzynarodowej atmosferze. Największym problemem turystów jest zbyt duży wybór!

Gwarancja śniegu

Na puszystych polanach i perfekcyjnie przygotowanych stokach, jakość śniegu, w strefie znajdującej się w 99% miedzy wysokością 2000 a 3230 metrów, jest gwarantowana.

Val Thorens oferuje prawdziwy klimat  górskiego miasteczka z ciepłą, międzynarodową atmosferą.

 

Val Thorens, najwyżej położony kurort w Europie, gwarantuje śnieg od Świąt Bożego Narodzenia aż do początku maja!Dzięki położeniu oraz wysokości Val Thorens zawsze mogło zagwarantować śnieg przez całą zimę. Od 2007 roku ośrodek oferuje gwarancję nazywaną „Gwarancją śniegu”, jedyną w swoim rodzaju!

 

Jeśli z powodu braku śniegu, w ciągu tygodnia, będzie czynne mniej niż 70% wyciągów narciarskich Val Thorens – Orelle, zostanie Państwu zaoferowana możliwość bezpłatnych zjazdów przez 1 lub więcej dni, jeżeli tygodniowy ski-pass został zakupiony lub doładowany online (www.valthorens.com) przynajmniej miesiąc przed pierwszym dniem zjazdów. Oferta ta obejmuje również niektóre kwatery, sklepy, szkoły narciarskie oraz centrum rezerwacji.   Szczegóły warunków oferty na stronie www.snow-guarantee.com

Więcej o nartach w Val Thorens

Dodaj komentarz