# x
Skip to main content

Firma Crag Sport oficjalnym dystrybutorem PIEPSw Polsce

Autor: |

Dostarczanie Państwu najlepszych produktów oraz zapewnianie wysokiej jakości serwisu posprzedażowego zawsze było i jest najważniejszym celem dla PIEPS oraz Black Diamond. Dlatego też z przyjemnością informujemy, że od sezonu F18 firma Crag Sport, zarządzana przez Michała Matrejka i Bartłomieja Klocka, będzie odpowiedzialna za dystrybucję produktów PIEPS w Polsce.

 

Firma Crag Sports z dużym sukcesem rozwinęła działalność dystrybucyjną sprzętu Black Diamond w Polsce. Marka cieszy się znakomitą reputacją w gronie naszych partnerów, wspinaczy, narciarzy i alpinistów oraz wyróżnia się w zakresie wsparcia sprzedaży i marketingu. We współpracy z Michałem Matrejkiem, Bartłomiejem Klockiem i ich zespołem będziemy dalej rozwijać pozycję PIEPS i Black Diamond w jednej z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie i zapewniać zrównoważony wzrost i rozwój wiodących na świecie marek w dziedzinie alpinizmu i bezpieczeństwa lawinowego.

<content>43787</content>

Chcielibyśmy również podziękować naszemu dotychczasowemu dystrybutorowi, firmie Sport Electronic zarządzanej przez Tomasza Osuchowskiego, za wspaniałą pracę nad wprowadzeniem i rozwojem marki PIEPS w Polsce. Firma Sport Electronic będzie obsługiwała rynek polski w zakresie domówień do końca kwietnia 2018. W sprawie przed-zamówień na sezon F18 prosimy o kontakt firmę Crag Sport:

Z pozdrowieniami, Stephan Hagenbusch, Vice-President of International Sales, Black Diamond Equipment Markus Eck, Managing Director, PIEPS 

Dodaj komentarz